Carolina Herrera Good Girl Supreme EDP (W)

13 000 Lekë
Vëllimi
  • 50 ml
Sasia
0
out of stock

Carolina Herrera Good Girl Supreme EDP për femra është një ftesë për të gjitha vajzat. Lëreni të krijojë një aromë plot kontrast që përputhet në mënyrë të përsosur me personalitetin tuaj kompleks. Aromë orientale dhe shumë joshëse. Përbërja dhe shishja janë të lidhura me ikonën Good Girl prezantuar në vitin 2020.

Përbërja e parfumit:

Kombinimi i manave të lëngshme me jasemin magjepsës egjiptian që perceptohet që në fillim është me të vërtetë afrodiziak. Pastaj tuberoza e ëmbël hapet dehëse, me notat e ngrohta të fasuleve tonka. Baza e parfumit përbëhet nga vetiver i thellë i tymosur dhe i ëmbël.

8411061972168

Referencat specifike

Carolina Herrera Good Girl...

13 000 Lekë