Calvin Klein CK One Shock For Her EDT (W)

5 200 Lekë
Vëllimi
  • 100 ml
Sasia
0
out of stock

Befasoni ata përreth jush me një aromë unike që thekson në mënyrë të përsosur bukurinë tuaj natyrore. Calvin Klein CK One Shock do t'ju japë energji dhe siguri për të gjitha rastet e reja që vijnë. Aromë pikante orientale me nota erëzash për femrat moderne dhe spontane. Ideal për përdorim të përditshëm, veçanërisht në periudhat më të nxehta.

Përbërja:

Akordet me lule karakterizojnë frymën udhëheqëse të këtij parfumi, ku kombinohen luledielli, lulëkuqja dhe lulja e pasionit. Pastaj vjen zemra e ëmbël e përbërë nga manaferra delikate dhe çokollata e zezë meksikane, nënvizuar nga jasemini joshës dhe daffodils. Në lëkurën tuaj do të ndjeni notat e ngrohta të vaniljes dhe ambergris për më gjatë, të shoqëruara nga patchouli ekzotik dhe misku sensual.

Calvin Klein
3607342402065

Referencat specifike

Calvin Klein CK One Shock...

5 200 Lekë