Calvin Klein - Beauty EDP (woman)

  5 900 Lekë

  Calvin Klein Beauty është sinonim i elegancës së rafinuar dhe bukurisë së përjetshme. Aromë elegante me lule për femrën e pjekur dhe me vetëbesim. I përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

  Përbërja e parfumit:

  Në fillim, do të hipnotizoheni nga akordet e qelibarit të cilat i japin përbërjes një ton jashtëzakonisht joshës. Në zemër fshihet jasemini shumë femëror, i plotësuar me akorde të ngrohta prej druri kedri në bazë.

  Calvin Klein
  3607342137172

  Referencat specifike

  Calvin Klein - Beauty EDP...

  5 900 Lekë