Cacharel - Noa EDT (woman)

7 500 Lekë

Në zemrën e thellë të natyrës lindi një parfum perfekt, i pastër dhe elegant si një margaritar i bardhë. Cacharel Eau De Toilette Noa për femra do të magjepsë menjëherë ju dhe ata që janë pranë jush me kombinimin harmonik të notave me lule dehëse me ngrohtësinë e drurit. Lëreni veten të transportohet në një planet ku të gjitha dëshirat tuaja do të realizohen.

Aromë delikate lulesh dhe drusore e cila vë në pah mrekullisht bukurinë femërore. Një parfum perfekt për përdorim të përditshëm

Përbërja e parfumit:

Hapja është e butë me pjeshkëne e shijshme dhe bozhuren dehëse dhe frezia, shoqëruar me nota jeshile aromatike dhe misk të bardhë sensual. Menjëherë pas kësaj, një kopsht lulesh lulëzon në parfum në të cilin akordet e butë të trëndafilit, zambakut të luginës dhe ylang-ylangut janë të përziera me esencat më të plota të zambakut dhe jaseminës. Të gjitha përforcohen nga aroma e barit të prerë. Baza intensive i jep ngrohtësi aromës duke kombinuar ëmbëlsinë e fasuleve tonka dhe vaniljes, palës së zjarrtë të kedrit dhe drurit të sandalit, si dhe temjanit aromatik dhe koriandrit. Kafja delikate i jep përfundimit të tërë një shkëndijë stimuluese.

Cacharel
3360373016358

Referencat specifike

Cacharel - Noa EDT (woman)

7 500 Lekë