Burberry For Women EDP (W)

6 600 Lekë
Vëllimi
  • 100 ml
Sasia
4
out of stock

Burberry for Women EDP është elegant, i përjetshëm dhe i natyrshëm. Kjo është arsyeja pse ky parfum do të përshtatet në mënyrë perfekte me personalitetit tuaj.

Aromë e ngrohtë lulesh dhe frutash për femrën elegante. Ideal për përdorim të përditshëm në sezonin e ftohtë.

Përbërja e parfumit:

Hapja e këtij parfumi është një përzierje e papërmbajtshme me lëng dardhe, pjeshke, kajsie, molle jeshile dhe rrushi të zi pa fara. Pas disa çastesh, shtohen jasemini joshës, misku dhe akordet ekzotike të drurit të sandalit. E gjithë përbërja ka një bazë të ngrohtë dhe të ëmbël të vanilje, misku dhe drurit të kedrit i cili i jep parfumit një joshje të thellë dhe të rafinuar.

Burberry
3614226905666

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Burberry For Women EDP (W)

6 600 Lekë