Burberry - Brit Sheer EDT (woman)

6 700 Lekë
Vëllimi
  • 100 ml
Sasia
0
out of stock

Burberry Brit Sheer Eau De Toilette për femra është e  frymëzuar nga Britania e madhe. Është një aromë e këndshme dhe e gëzueshme si rrezet e para të diellit që puthin lëkurën tuaj në mëngjes. Aromë e freskët lulesh dhe frutash për femrat optimiste.

Ideal për përdorim të përditshëm gjatë sezonit të nxehtë.

Përbërja e parfumit:

Menjëherë pas hapjes, akordet e shijshme të mandarinës, yuzu, liçes së ëmbël dhe gjetheve të ananasit lëshohen. Pas pak, një buqetë elegante do të lulëzojë para jush e përbërë nga bozhurja e butë dhe lulet e pjeshkës të cilat nënvizohen butësisht nga aroma e dardhës. Baza e përbërjes është një përzierje e miskut dhe drurëve të lehtë që i japin thellësi dhe feminilitet aromës.

Burberry
3386460004749

Referencat specifike

Burberry - Brit Sheer EDT...

6 700 Lekë