Burberry - Brit For Her EDT (woman)

  6 000 Lekë

  Ji e rafinuar dhe joshëse me stilin tënd unik, ashtu si një zonjë e vërtetë londineze. Burberry Brit for Her është sinonim i traditës britanike me një fryme moderne dhe dinamike. Aromë freskuese frutore-lulesh për femrat elegante dhe lozonjare, perfekt për tu hedhur çdo ditë në pranverë dhe vjeshtë.

  Përbërja e parfumit:

  Menjëherë në fillim do të pushtoheni nga një frymë freskie nga limoni së bashku me dardhën e shijshme dhe bajamet jeshile joshëse. Menjëherë pas kësaj, shqisat tuaja do të përzihen nga kombinimi i ëmbël i bajameve të ëmbëlsuara dhe bozhure magjepsëse. Në përfundimin të përbërjes, akordet e ngrohta të qelibarit, sofrës dhe vaniljes ndërthuren, duke i dhënë parfumit një prekje të ëmbël.

  Burberry
  5045411327044

  Referencat specifike

  Burberry - Brit For Her EDT...

  6 000 Lekë