Burberry Brit For Her EDP (W)

6 900 Lekë
Vëllimi
  • 100 ml
Sasia
1
out of stock

Burberry Brit for Her Eau de Parfum për femra ju lejon të provoni elegancën, stilin dhe shijen angleze në lëkurën tuaj. Shishja është zbukuruar me kubin tipik, i cili është një shenjë dalluese e markës. Aromë e ëmbël me fruta dhe lule për femrën moderne dhe elegante. I përshtatshëm për përdorim të përditshëm në stinët e ftohta

Përbërja e parfumit:

Që në fillim, shqisat tuaja do të magjepsen nga dardha delikate me lëng dhe bajamet. Pas disa çastesh, zemra e aromës manifestohet me petale elegante të bozhureve, të cilave sheqeri u jep ëmbëlsi së bashku me bajamet e ëmbëla. Baza kombinon akorde të rralla prej qelibari, druri të ngrohtë sofër, fasule ekzotike tonka dhe vaniljeje.

Burberry
5045252667859

Referencat specifike

Burberry Brit For Her EDP (W)

6 900 Lekë