Aquolina - Pink Sugar EDT (W)

  3 900 Lekë

  Aquolina Pink Sugar

  I ëmbël dhe i parezistueshëm ashtu si edhe vanilja më e shijshme. Aquolina Pink Sugar është një parfum i ëmbël, i krijuar me nota frutash për të gjithë ata që e pëlqejnë ëmbëlsinë e fragrancave.

  Hapja e parfumit është krijuar nga kombinimi i mjedrës së ëmbël, bergamotos së freskët dhe gjetheve të fikut. Në zemrën e parfumit dallohen notat e sheqerit të pjekur, liquirizia dhe luleshtrydheve. Në notat e mbylljes te Aquolina Pink Sugar mbizotërojnë aromat e karamelit, vaniljes, miskut, fasules tonka ekzotike dhe drurit të sandalit.

  Avantazhi i blerjes në fragrances.al është se ju garantojm parfume origjinale me çmimet më të mira.

  Fragrances.al, parfumeri online ku do të gjeni parfume origjinale 100%.

  Aroma të këndshme dhe autentike nga brandet më të mira.

  Tek ne do të gjeni parfume per meshkuj dhe parfume per femra.

  Dhuro një parfum, dhuro dashuri.

  Na kontaktoni:

  Insta: fragrances.al

  Web: livechat

  WhatsApp: +355683949552

  Let the compliments flow!

  Aquolina

  Referencat specifike

  Aquolina - Pink Sugar EDT (W)

  3 900 Lekë