Acqua Di Parma Blu Mediterraneo Chinotto di Liguria EDT (unisex)

ALL12,600
Vëllimi
  • 150 ml
Quantity
0
Product available with different options

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

Fragrancë unisex, e freskët,e krijuar nga kontrasti i notave të përdorura, për ta bërë një nga parfumet më të mira në qarkullim. Aroma hapet me notat e freskëta të chinotos dhe mandarinave të Ligurias. Notat e zemrës kombinohen me aromën e Jaseminit, rozmarinës dhe kardamonit.
Mbyllja e parfumit bëhet intense falë notave drusore të patchoulit dhe miskut.

8028713570360

Specific References

Acqua Di Parma Blu...

ALL12,600