Tom Ford Noir Extreme EDP (M)

ALL17,000
Vëllimi
  • 100 ml
Quantity
1

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

Notat e hapjes janë karafili, selvia, livando, myshku, limoni dhe bergamoti; notat e zemrës janë barbarozë, druri i kedrit, kanellë dhe dru sandali, ndersa mbyllja e parfumit: Patchouli dhe Misk.

Tom Ford

Specific References

Tom Ford Noir Extreme EDP (M)

ALL17,000