Swiss Arabian Shaghaf Oud EDP (unisex)

ALL9,000
Vëllimi
  • 75 ml
Quantity
0

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

Shaghaf Oud Eau de parfum nga Swiss Arabian, është një aromë orientale e cila falë përbërjes së saj të ëmbël dhe aromatike. Oudi zë rolin kryesor, aroma është perfekte si për meshkuj ashtu edhe për femra. 

Shaghaf hapet me akordet e oudit oriental dhe tonet e shafranit të rrallë, i cili me të drejtë quhet ari i kuq.

Swiss Arabian me pas shpalos pralinat e shijshme, trëndafilat dhe oud, që bashkon të gjithë përbërjen aromatike.

Baza e parfumit Shaghaf e cila zgjat më shumë në lëkurë shënohet sërish nga oud, këtë herë e shoqëruar me vanilje.

Swiss Arabian ofron nje ndërthurje të rrallë të cilësisë Zviceriane me përbërësit fantastik të Arabisë.

Let the compliments flow!

Specific References

You might also like

Swiss Arabian Shaghaf Oud...

ALL9,000