Swiss Arabian Shaghaf Oud Aswad EDP (unisex)

ALL6,900
Vëllimi
  • 75 ml
Quantity
1

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

Lëreni veten të transportoheni në Lindjen e Largët, ku aroma e Oudit, erëzave të rralla dhe trëndafilave noton në ajër. 

Kjo është edhe aroma e parfumit unisex Swiss Arabian Shaghaf Oud Aswad, perfekt si për femra ashtu edhe për meshkuj. Ideale sidomos në ditët e ftohta.

Në fillim do të ndjeni notat e drurit, trëndafilin romantik, shafranin e çmuar dhe trumzën. Më vonë do të zhvillohet kumini aromatik romak, druri i ngrohtë i agarit, trëndafilat dhe jasemini i butë, i shoqëruar nga koriandër dhe paçuli.

Baza e parfumit, i cili zgjat më shumë në lëkurë, karakterizohet nga ambergris, lëkura, myshku dhe druri i agarit.

Aroma e Swiss Arabian Shaghaf Oud Aswad u lançua në vitin 2018.

Marka Swiss Arabian është e famshme për parfumet e saj arabe që na bëjnë të përjetojmë Lindjen e Largët.

Avantazhi i blerjes në fragrances.al është se ju garantojmë parfume origjinale me çmimet më të mira.

Fragrances.al, parfumeri online ku do të gjeni parfume origjinale 100%.

Aroma të këndshme dhe autentike nga brandet më të mira.

Tek ne do të gjeni parfume per meshkuj dhe parfume per femra.

Dhuro një parfum, dhuro dashuri.

Na kontaktoni:

Insta: fragrances.al

Web: livechat

WhatsApp: +355683949552

Let the compliments flow!

Specific References

You might also like

Swiss Arabian Shaghaf Oud...

ALL6,900