• On sale!
  • -ALL1,500
  • Save ALL1,500

Prada La Femme Intense EDP (W)

ALL8,400
ALL9,900
Vëllimi
  • 50 ml
  • 100 ml
Quantity
0
Out-of-Stock

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

Eau De Parfum La Femme Intense, nga Prada, një fragrancë e shkëlqyer si një buqetë e bukur me lule.

Parfume Floreal, i dedikuar femrës moderne. Ideal për përdorim të përditshëm.

Parfumi hapet me notat e frangipanit dhe ylang ylang, të ndjekura nga akordet e luleve të portokallit, jaseminit, zambakut dhe tuberozës, që krijojnë zemrën e parfumit.

Në mbyllje janë kombinuar akordet drusore të vetiverit, iris, vaniljes dhe patchoulit.

Let the compliments flow!

Prada

Specific References

You might also like

Prada La Femme Intense EDP (W)

ALL9,900 ALL8,400