• -10%
  • Save 10%

Nautica Voyage EDT (M)

ALL4,950
ALL5,500
Vëllimi
  • 100 ml
Quantity
7
Out-of-Stock

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

Nautica Voyage - Nje shperthim freskie

Nautica Voyage do t'ju japë mjaft freski dhe guxim. Lëreni veten të tërhiqet nga vala e notave ujore kudo që të ndodheni! Aromë frutash me nuanca drusore dhe ujore krijuar nga parfumeri Maurice Roucel në 2006, ideale sidomos në ditët e pranverës dhe verës.

Guximi i parfumit shfaqet menjëherë në hapje kur dëgjon notat shkëlqyese të gjetheve dhe mollës jeshile. Më pas mund të shijoni me shqisën tuaj të nuhatjes notat e mimozës, të kompletuar nga notat ujore të zambakut.

Druri i ngrohtë i kedrit i kombinuar me notat ujore detare, qelibarin dhe myshkun më pas formojnë sfondin tërheqës mashkullor.

Me ngjyrën e saj Nautica Voyage të kujton detin e freskët dhe transparent, ndërsa me emrin e saj ju sjell një anije që lëkundet mbi dallgët e trazuara. Të dyja premtojnë një ortek energjie freskuese që do ta vlerësoni jo vetëm në aktivitetet tuaja sportive, por edhe kur të shëtisni në rrugët e nxehta të qytetit.

Let the compliments flow!

Nautica

Specific References

You might also like

Nautica Voyage EDT (M)

ALL5,500 ALL4,950