Montale Starry Nights EDP (unisex)

ALL13,000
Vëllimi
  • 100 ml
Quantity
2

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

Montale Starry Nights është një fragrancë me nota floreale, unisex, e hedhur në treg në vitin 2015.

Parfumieri i kësaj fragrance është vetë Pierre Montale.
Një fragrancë e shkëlqyer, që duhet provuar patjetër.


Parfumi hapet me notat e bergamotit, mollës dhe limonit, të ndjekura në zemër nga akordet e trëndafilit, jaseminit dhe patchoulit. Mbyllja e fragrancës karakterizohet nga notat e qelibarit dhe myshkut të bardhë.

Specific References

Montale Starry Nights EDP...

ALL13,000