Montale Starry Nights EDP (unisex)

  ALL13,000
  Vëllimi
  • 100 ml
  Quantity
  0

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

  Starry Nights është një fragrancë me nota floreale, unisex, e hedhur në treg në vitin 2015. Parfumieri i kësaj fragrance është vetë Pierre Montale.
  Një fragrancë e shkëlqyer, që duhet provuar patjetër.
  Parfumi hapet me notat e bergamotit, mollës dhe limonit, të ndjekura në zemër nga akordet e trëndafilit, jaseminit dhe patchoulit. Mbyllja e fragrancës karakterizohet nga notat e qelibarit dhe myshkut të bardhë.

  Specific References

  Montale Starry Nights EDP...

  ALL13,000