Montale Rose Elixir EDP (W)

ALL13,000
Vëllimi
  • 100 ml
Quantity
1

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

Montale Rose Elixir është një parfum per femra, me nota të veçanta trëndafili. Një aromë intensive dhe femërore, guximtare, energjike dhe lozonjare. 

Rose Elixir paraqet aromën magnetike të trëndafilit, e cila ndërvepron me gjethet e luleshtrydhes, jaseminin dhe lulet e portokallit në një lojë tërheqëse. Petalet e trëndafilit dhe luleshtrydhet vendosen me delikatesë mbi një bazë joshëse prej qelibari, vanilje dhe myshku. Përbërja e përgjithshme aromatike është mishërimi i një gruaje të re e cila është gjithmonë e gatshme të kërcejë gjatë gjithë natës dhe të magjepsë me argëtim mjedisin e saj. Trëndafili i jep elegancën dhe tërheqjen e aromës, ndërsa agrumet i shtojnë freski. Jasemini dhe luleshtrydhet japin ëmbëlsi të gëzueshme dhe baza përfundon me një prekje pasioni.

Një aromë kërcimi për një imazh intensiv femëror.

Specific References

You might also like

Montale Rose Elixir EDP (W)

ALL13,000