Montale - Aoud Sense EDP (Unisex)

  ALL13,000
  Vëllimi
  • 50 ml
  Quantity
  0

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

  Aroma e përbërësve të rrallë dhe ekzotikë ngacmon shqisat dhe zgjon imagjinatën.
  Eau de Parfum Montale Aoud Sense është një aromë e ëmbël dhe misterioze që do t'ju transportojë si një qilim fluturues në shkretëtirën arabe dhe do t'ju lejojë të përjetoni aventurën sa herë të dëshironi.
  Kombinimi tipik Montale i trëndafilave dhe oudit freskohet nga agrumet, duke krijuar një aromë origjinale në kufirin midis kulturave evropiane dhe aziatike.
  Aromë e fortë dhe e pasur, me nota drusore - orientale, i përshtatshëm si për meshkuj ashtu edhe për femra, një parfum i veçantë dhe përshtatshëm për çdo ditë.

  Përbërja:
  Notat e mandarinës dhe portokallet e bregdetit italian krijojnë hapjen e fragrancës, të kombinuar me karafilin dhe piperin i zi, i japin atyre një prekje misteri. Në zëmër parfumi është i zbukuruar me petale trëndafili bullgar dhe nga akordet aromatike të drurit të agarit, i theksuar në mbyllje nga vetiveri. Aroma e Aoud Sense ndez dëshirën, për të qenë më afër.

  Specific References

  You might also like

  Montale - Aoud Sense EDP...

  ALL13,000