Hugo Boss - The Scent Absolute EDP (man)

  ALL11,500
  Vëllimi
  • 100 ml
  Quantity
  0

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

  The Scent Absolute nga Hugo Boss, i hedhur në treg në vitin 2019. Fragrancë e krijuar nga Bruno Jovanovic.
  The Scent Absolute është versioni i ri i Hugo Boss The Scent, më intens dhe me një pasion absolut.
  Parfumi hapet me notat pikante të xhinxherit, e ndjekur në zemër nga akordet e ëmbla të maninkës. Vetiveri i tymosur krijon edhe mbylljen e këtij parfumi.

  Hugo Boss

  Specific References

  You might also like

  Hugo Boss - The Scent...

  ALL11,500