Hugo Boss - The Scent For Her EDT (W)

  ALL8,500
  Vëllimi
  • 50 ml
  Quantity
  0

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

  The Scent EDT për femra nga Hugo Boss është po aq i paharrueshëm sa përdoruesi i tij. Mbështilluni me një parfum sensual, falë të cilit do të pushtoni të gjithë rreth jush.

  Një aromë e ëmbël me lule dhe fruta për femrën joshëse.
  Aromë ideale për çdo ditë për përdorim në të gjitha ambientet.

  Notat e sipërme janë një kombinim delikat i mandarinave, pjeshkave, specit rozë pikant dhe mjaltit të artë. Pas disa çastesh perceptohet zemra elegante me lule, e përbërë nga lulja dehëse e portokallit, dhe frezia. Për të përfunduar më pas me kakaon sensuale e cila i jep tërë përbërjes thellësi dhe delikatesë.

  Parfumet e linjës Boss The Scent shprehin joshjen femërore dhe aftësinë për të zgjuar vëmendjen dhe dëshirën e një mashkulli.

  Let the compliments flow!

  Hugo Boss

  Specific References

  Hugo Boss - The Scent For...

  ALL8,500