Givenchy L'Interdit Intense EDP (W)

ALL10,500
Vëllimi
  • 50 ml
  • 80 ml
Quantity
1

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

Givenchy L'Interdit Intense

Givenchy L'Interdit Intense EDP do t'ju çojë në vende të ndaluara ku do të zbuloni emocionet më të forta. Përbërja e saj aromatike dhe impulsive, e papërpunuar dhe tepër tërheqëse fsheh notat e luleve të portokallit, tuberozës dehëse, vaniljes sensuale dhe një nuancë farash susami të pjekura dhe të kripura.

Givenchy L'Interdit Intense - A je gati për të zbuluar dhe për të njohur të panjohurën?


Aromë lulesh-orientale me nota druri, lëshuar në treg në vitin 2020
ideale sidomos në mbrëmje ose për ditë të ftohta.

Para së gjithash, do të ndieni lulen e portokallit dhe notat magjepsëse të luleve të tuberozës. Patchouli është zhvilluar më pas në kombinim me vetiverin. Baza e parfumit, e cila zgjat më shumë në lëkurë, karakterizohet nga notat e vaniljes dhe ato të kripura të susamit të thekur.

Let the compliments flow!

Givenchy

Specific References

Givenchy L'Interdit Intense...

ALL10,500