• -15%
  • Save 15%

Givenchy L'Interdit Body Lotion (W)

ALL6,715
ALL7,900
Vëllimi
  • 200 ml
Quantity
4

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

Givenchy - L'Interdit Body Lotion (W)

Zbuloni L'Interdit nga Givenchy, aromën ikonë për gratë, në një locion trupi hidratues prej kadifeje. 

Lëkura është e lëmuar dhe e butë në prekje, si dhe e parfumuar butësisht.

Një locion trupi hidratues që i bën homazh origjinalit L'Interdit, për të zbuluar feminilitetin.

I kombinuar me parfumin tuaj të preferuar Givenchy, rezultati është i sigurtë. Hidratoni fillimisht lëkurën tuaj me Body Lotion L'interdit e më pas spruconi parfumin tuaj, për ti dhënë një jetëgjatësi dhe intensitet të lartë.

Mos ia ndaloni vetes asgjë. Mos lejoni rregulla. Një ftesë për të sfiduar konventën dhe për të përqafuar individualitetin tuaj. Për sa kohë që keni guximin të jeni vetvetja, asgjë nuk është e pamundur. L'Interdit është i përbërë nga një buqetë e bardhë me lule e prerë me nota të errëta, duke nxjerrë në pah një shkëlqim të guximshëm që flirton me errësirën. 

Hapja: lule portokalli

Zemra: jasemini, tuberoza

Mbyllja: vetiver, paçuli

Let the compliments flow!

Givenchy

Specific References

Givenchy L'Interdit Body...

ALL7,900 ALL6,715