Dolce & Gabbana - The One for Men Intense EDP (M)

  ALL9,900
  Vëllimi
  • 50 ml
  Quantity
  0

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

  Eau de Parfum The One Intense nga D&G, fragranca më e re e koleksionit The One, vjen me një intensitet të lartë.

  Fragrancë elegante, joshëse dhe e rafinuar që çdo mashkull duhet ta provojë.

  Parfumi hapet me notat e nerolit dhe të çipresos, të ndjekura nga notat e kashmirit dhe koriandolit që përbëjnë edhe zemrën e kësaj fragrance. Në mbyllje, për ti dhënë intesitet të lartë janë kombinuar akordet e lëkurës dhe vaniljes.

  Specific References

  You might also like

  Dolce & Gabbana - The One...

  ALL9,900