Dolce Gabbana The One EDP (W)

ALL8,900
Vëllimi
  • 50 ml
  • 75 ml
Quantity
7

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

Dolce Gabbana The One , përfaqësuesi ideal i stilit modern dhe formave klasike. Një fragrancë e ngrohtë dhe sensuale që do ju mbështjelli me aromën e saj, për tju shoqëruar gjatë gjithë ditës.

Parfumi hapet me notat e pjeshkës, mandarinit dhe bergamotit, ndërsa në zemër të parfumit janë kombinuar akordet e zambakut dhe të jaseminit. Mbyllja e fragrancës bëhet intense dhe sensuale falë akordeve të miskut, vetiverit, qelibarit, kumbullës dhe vaniljes.

Let the compliments flow!

3423473020998

Specific References

Dolce Gabbana The One EDP (W)

ALL8,900