Davidoff Cool Water EDT (W)

ALL4,500
Vëllimi
  • 50 ml
  • 100 ml
Quantity
0

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

Cool Water for Her, një fragrancë e grupit floreale ujore për femra. Një version klasik që kombinon freskinë dhe pastërtinë në një fragrancë.

Parfumi hapet me kombinim e pasur të notave të pjeprit, loto, limonit, ananasit, mollës dhe rrushit të zi. Në zemër të parfumit janë kombinuar notat floreale të loto, ninfea, zambakut, jaseminit, mjaltit dhe trëndafilit. Mbyllja e parfumit është gjithashtu e pasur falë notave të miskut, vetiverit, frutave të pyllit, vjollcës, pjeshkës, drurit të sandalit dhe vaniljes.

Davidoff

Specific References

Davidoff Cool Water EDT (W)

ALL4,500