Calvin Klein - CK BE (unisex)

  ALL5,900
  Vëllimi
  • 100 ml
  Quantity
  0

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

  Fragrancë tjetër unisex nga Calvin Klein, e lehtë dhe e këndshme për tu përdorur çdo ditë. Eau de Toilette Be, është një parfum me nota floreale dhe drusore.
  Hapja e fragrancës karakterizohet nga notat e bergamotit, mentes, livandës dhe mandarinit. Në zemër të parfumit janë kombinuar akordet floreale të jaseminit, manjolës dhe orkideas të përziera me akordet e pjeshkës. Mbyllja e fragrancës ka nota të theksuara drusore, ku dallojmë notat e drurit të kedrit, sandalit, myshkut, qelibarit por edhe të vaniljes.

  Calvin Klein

  Specific References

  You might also like

  Calvin Klein - CK BE (unisex)

  ALL5,900