Burberry My Burberry Black EDP (W)

ALL13,000
Vëllimi
  • 90 ml
Quantity
4

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

Një aromë e re që pasuron koleksionin My Burberry duke ndjekur të njëjtat truke mjeshtërie, inovacioni dhe prestigji. Një riinterpretim lule-oriental nga mjeshtri i parfumerisë Francis Kurkdjian dhe stilisti Christopher Bailey, My Burberry Black ngjall një kopsht anglez në muzg që shfaqet mbi një stuhi, ndërsa shiu i derdhur është në kontrast me ngrohtësinë dhe magjepsjen që buron nga flora e tij.

Aroma ndërthur akordin aromatik të luleve të jaseminit të ngrohura nga dielli dhe nektarit të pjeshkës me një prekje sensuale trëndafili.

Nota ikonë e trëndafilit që identifikon zemrën e aromave My Burberry merr një ton të ëmbël dhe tërheqës, ndërsa një paçuli buron intensiteti, qelibari i jep përbërjes një sillazh të thellë dhe magjepsës.

Let the compliments flow!

Burberry

Specific References

You might also like

Burberry My Burberry Black...

ALL13,000