• -ALL1,800
  • Save ALL1,800

Burberry London For Women EDP (W)

ALL7,200
ALL9,000
Vëllimi
  • 100 ml
Quantity
7

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

Përjetoni atmosferën unike të Londrës në formën e saj më sensuale. Burberry London Eau de Parfum për femra përfaqëson atmosferën e metropolit britanik denjësisht. Aromë e freskët lulesh për femrën elegante, perfekte për përdorim të përditshëm dhe raste të veçanta.

Notat e sipërme kombinojnë aromën romantike të trëndafilave me mandarinën . Pas disa çastesh i shtohen akordet e jaseminit joshës, gardeniës Tahitiane dhe peonies së  butë , të cilat freskohen nga mandarinat e ëmbla. Baza e EDP Burberry London 2006 është një përzierje e ngrohtë e patchoulit, myshkut dhe drurit të sandalit, të cilat e bëjnë këtë aromë shumë femërore dhe joshëse.

Let the compliments flow!

Burberry
3614226905185

Specific References

You might also like

Burberry London For Women...

ALL9,000 ALL7,200