Hugo Boss Bottled Night EDT (M)

ALL7,900
Vëllimi
  • 100 ml
Quantity
0

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

Hugo Boss Bottled Night , fragrancë aromantike dhe intense. Një parfum ideal për tu përdorur gjatë mbremjeve dhe festave të ndryshme. Parfumi është inspiruar nga netët e ngrohta pranverore dhe mbrëmjet e këndshme buzë detit. Aromë tepër e freskët dhe joshese, për meshkujt e sigurtë në vetvete që duan të marrin çdo gjë që dëshirojnë.

Let the compliments flow!

Hugo Boss

Specific References

You might also like

Hugo Boss Bottled Night EDT...

ALL7,900