Amouage Interlude EDP (M)

ALL29,000
Vëllimi
  • 100 ml
Quantity
0

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

Një shpërthim i pagabueshëm erëzash mbërthen shpirtin, takimi sensual i notave te rigonit me piperin, te shoqëruara nga akordet e Bergamotit.

Ato zbulojnë një zemër të varur prej qelibari të pastër, një mbidozë vanilje të përkëdhelur nga Opoponax Somalian dhe nga Olibanum.

Baza e fragrancës karakterixohet nga aroma kafshërore e Oud-it, akordet e thella të lëkurës dhe nga nuancat e drurit të sandalit dhe patçulit.

Një duel i pandërprerë erëzash dhe balsamesh, Interlude Man është një shfaqje sublime e harmonisë që ngroh një zemër të lirë nga trazirat e saj të brendshme. 

Parfumeri: Pierre Negrin

Let the compliments flow!

Amouage

Specific References

Amouage Interlude EDP (M)

ALL29,000