• -15%
  • Save 15%

Acqua di Parma Ambra EDP (unisex)

ALL17,765
ALL20,900
Vëllimi
  • 100 ml
Quantity
0

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

Acqua di Parma Ambra


Acqua di Parma Ambra, një fragrancë Eau de Parfum nga Acqua di Parma, me nota drusore dhe aromatike, i cili kombinon intensitetin e thellë të qelibarit me notat e freskëta të agrumeve. Një aromë unike dhe e sofistikuar, e cila e merr sensualitetin e saj nga esenca e rrallë dhe e lashtë e qelibarit, të cilit i duhen vite për t’u zhvilluar.

Parfumi hapet me notat frutore të portokallit dhe bergamotit Kalabrez. Në zemër kombinohen akordet e trëndafilit, drurit të kedrit dhe patchoulit. Mbyllja e parfumit krijohet nga akordet e qelibarit, drurit të sandalit, labdanos, vaniljes dhe myshkut.

Let the compliments flow!

Specific References

Acqua di Parma Ambra EDP...

ALL20,900 ALL17,765