Paco Rabanne 1 Million Parfum (M)

ALL9,900
Vëllimi
  • 50 ml
  • 100 ml
Quantity
3
Out-of-Stock

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

Bëhu i vetmi mes miliona njerëzve me  Paco Rabanne 1 Million Parfum

Parfum per meshkuj Paco Rabanne 1 Million Parfum do t'ju tregojë se si. Kjo përzierje e guximshme përbërësish aromatikë është mjaft intensive për t'ju shtyrë të përballeni me sfidën e shtyrjes së kufijve.

Aroma sensuale, e ngrohtë, me nuanca lulesh dhe lëkure për meshkuj  të guximshëm.

I krijuar nga parfumeri Quentin Bisch, fragranca është hedhur në treg në vitin 2020. Aroma, e cila bazohet në kontraste, përzien një kombinim të tuberozës së ëmbël, drurit të ngrohtë dhe  kashmirit.

Në të njëjtën kohë, aroma e lëkurës lirohet, ngrohet nga rrezet e diellit dhe pasurohet me një nuancë agrumesh. Përbërja e jashtëzakonshme arrin kulmin me notat e rrëshirës dhe pishës. 

Siç ndodh shpesh me zbulimet më revolucionare, parfumi Paco Rabanne 1 Million Parfum është gjithashtu pjesërisht rezultat i rastësisë. Në fakt, parfumieri Quentin Bisch u frymëzua nga aroma dehëse që ndjente nga çanta e tij prej lëkure.

Duke u kthyer nga pushimet, ajo kishte derdhur në çantën e saj kremin e diellit dhe një mostër me aromën e bimës cistus. Kombinimi që rezulton ka gjetur gjithashtu vendin e saj në këtë aromë sensuale.

Fragrances, parfumeri online ku do të gjeni parfume origjinale 100%. Aroma të këndshme dhe autentike nga brandet më të mira.Tek ne do të gjeni parfume per meshkuj dhe parfume per femra. Dhuro një parfum, dhuroni dashuri.

Let the compliments flow!

Paco Rabanne

Specific References

You might also like

Paco Rabanne 1 Million...

ALL9,900