Montale - Black Aoud EDP (M)

  ALL13,000
  Vëllimi
  • 100 ml
  Quantity
  0

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

  Black Aoud, fragrancë mashkullore, me nota drusore-floreale. Parfumi i krijuar nga Pierre Montale është hedhur në treg në vitin 2006.

  Fragrancë e pasur, ku kombinohen shumë elemente të veçantë, e ngrohtë, ideale për muajtë e ftohtë.

  Parfumi është ndërtuar falë kombinimit të notat drusore të Agarwood, trëndafilit, patchoulit, mandarinës, labanos dhe myshkut. 

  Një fragrancë e veçantë, që do ju shoqërojë kudo.

  Let the compliments flow!

  Specific References

  You might also like

  Montale - Black Aoud EDP (M)

  ALL13,000