• -25%
  • Save 25%

Calvin Klein Eternity Flame EDT (man)

ALL5,175
ALL6,900
Vëllimi
  • 100 ml
Quantity
1
Out-of-Stock

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

Eternity Flame for man, një fragrancë mashkullore e hedhur në treg në vitin 2019.

Një fragrancë me pak përbërës por shumë e pëlqyer.

Hapja e fragrancës karakterizohet nga akordet e ananasit e ndjekur në zemër nga akordet e vetme të rozmarinës. Mbyllja e parfumit është intense falë kombinimit të qelibarit, lëkurës dhe labdanos.

Calvin Klein

Specific References

You might also like

Calvin Klein Eternity Flame...

ALL6,900 ALL5,175