Calvin Klein - CK One Shock For Him EDT (M)

  ALL5,400
  Vëllimi
  • 100 ml
  Quantity
  1

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

  CK One Shock, fragrancë mashkullore, e hedhur në treg në vitin 2011. Parfumi është krijuar falë kombinimit të notave frutore me notat drusore, për ti dhënë freski dhe intensitet fragrancës.

  Hapja e parfumit karakterizohet nga akordet e livandës, mandarinit dhe sallatorit. Në zemër të parfumit gjejmë kombinimin e kardamonit, piperit, borzilokut dhe osmantit.

  Mbyllja e fragrancë është tejet e pasur dhe intense falë përdorimit të notave drusore, duhanit, patchoulit, qelibarit dhe miskut.

  Let the compliments flow!

  Calvin Klein
  3607342401341

  Specific References

  You might also like

  Calvin Klein - CK One Shock...

  ALL5,400