Amouage Bracken EDP (M)

ALL28,000
Vëllimi
  • 100 ml
Quantity
0
Out-of-Stock

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

Amouage  Bracken Man

Fragrancë aromatike për meshkuj e hedhur ne treg në vitin 2016.

Notat e hapjes janë karafili, selvia, livando, myshku, limoni dhe bergamoti; notat e zemrës janë barbarozë, druri i kedrit, kanellë dhe dru sandali, ndersa mbyllja e parfumit: Patchouli dhe Misku.

Amouage

Specific References

Amouage Bracken EDP (M)

ALL28,000