Viktor Rolf Spicebomb Extreme EDP (M)

ALL12,500
Vëllimi
  • 90 ml
Quantity
11
Out-of-Stock

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

Viktor Rolf Spicebomb Extreme - Arome aromatike me ereza

Viktor Rolf Spicebomb Extreme , karizma dhe besimi juaj, të kombinuara me një aromë të veçantë pikante dhe të freskët shndërrohen menjëherë në një përzierje shpërthyese që hapet me fuqi dhe sensualitet.

Viktor Rolf Spicebomb Extreme , do të plotësojë në mënyrë të përkryer meshkujt e guximshëm që dëshirojnë aventura dhe përvoja. Aromë pikante orientale për meshkujt dinamikë, do ti shtojë energji dhe vetëbesim çdo sfide. 

Livando është esenca tradicionale e parfume për meshkuj, e cila në këtë përbërje shpërthyese te spicebomb sjell një nivel krejtësisht të ri mashkulloriteti falë notave pikante të qimnonit, kanellës dhe shafranit. Përbërës të tjerë klasikë mashkullorë si duhani, vanilja dhe bourbon i japin intensitet dhe thellësi aromës Viktor Rolf .

Let the compliments flow!

Viktor&Rolf

Specific References

You might also like

Viktor Rolf Spicebomb...

ALL12,500