• On sale!

Versace Eros Flame EDP (M)

ALL11,500
VĂ«llimi
  • 100 ml
Quantity
10
Product available with different options

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

Versace Eros Flame është një aromë magjepsëse për meshkuj, e krijuar për të evokuar thelbin e sensualitetit dhe pasionit. Aroma ka për qëllim të ngjallë ndjenjat e besimit dhe joshjes. Aroma hapet me notat e larta të limonit, mandarinës dhe bergamotit, duke krijuar një përvojë të ndritshme dhe gjallëruese. Zemra e aromës përmban një buqetë me barbarozë, livando dhe kumarinë, të cilat shtojnë një prekje freskie lulesh. Notat bazë të kokrrës tonka, vaniljes dhe ambroxanit krijojnë një përvojë të ngrohtë dhe joshëse që zgjat gjatë gjithë ditës.

Dizajni i shisheve është po aq tërheqës sa edhe vetë aroma, duke shfaqur kokën ikonike Medusa dhe modelin e çelësit grek nënshkrim. Shishja ka një dizajn të hijshëm dhe modern, me një ngjyrë të kuqe të thellë që ngjall ndjenja pasioni dhe dëshirë. Pamja e përgjithshme e aromës është luksoze dhe elegante, duke e bërë atë një dhuratë të shkëlqyer për dikë të veçantë ose një shtesë perfekte për koleksionin tuaj.

Pavarësisht nëse jeni duke shkuar për një natë jashtë ose thjesht kërkoni një aromë të re për të shtuar në rutinën tuaj të përditshme, Versace Eros Flame është një aromë që do të lërë një përshtypje të qëndrueshme. Kombinimi i notave të larta dhe të freskëta, notave të zemrës me lule dhe notave bazë të ngrohta dhe joshëse e bëjnë këtë aromë të gjithanshme dhe të përsosur për çdo rast. Pra, nëse jeni duke kërkuar për një aromë që do t'ju bëjë të ndiheni të sigurt dhe tërheqës, provoni Versace Eros Flame.

Versace
8011003845354

Specific References

Versace Eros Flame EDP (M)

ALL11,500