Versace - Eros EDT (M)

  ALL8,400
  Vëllimi
  • 100 ml
  Quantity
  5

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

  Versace Eros Eau de Toilette (man)

  Rrezaton forcë dhe pasion në mënyrë të mrekullueshme.

  Parfumi hapet me notat e gjetheve të mentes së freskët e shoqëruar nga notat e ëmbla të mollës dhe limonit.
  Në notat e zemrës shfaqet ambroksiani, fasulja tonka dhe barbaroza.
  Mbyllja e fragrancës bëhet më intensive dhe sensuale falë notave të miskut, qitros së ngrohtë, vetiverit dhe vaniljes.

  Fragrancë ideale për muajt e ngrohtë.

  Let the compliments flow! 

  Versace

  Specific References

  You might also like

  Versace - Eros EDT (M)

  ALL8,400