Versace Dylan - Blue Pour Femme EDP (woman)

  ALL11,000
  Vëllimi
  • 100 ml
  Quantity
  0

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

  Dylan Blue Pour Femme, fragrancë intense dhe e rafinuar për femra. Parfum i krijuar me nota floreale-drusore, një kombinim sa i fuqishëm aq edhe i pëlqyer. Ideal për përdorim të përditshëm, për tu dhuruar një kujtim të ëmbël personave që afër jush.

  I hedhur në treg në vitin 2017, Versace Dylan Blue Pour Femme është krijua nga parfumieria Calice Becker. 

  Fragranca hapet me kombinimin e mollës jeshile, rrushit të zi, trifolio, myosotis dhe shiso. Zemra e parfumit është krijuar nga akordet e pjeshkës, trëndafilit të egër, petale lulesh, trëndafilit dhe jaseminit. Mbyllja drusore e fragrancës karakterizohet nga notat e drurit të bardhë, myshkut dhe patchoulit.

  Versace

  Specific References

  Versace Dylan - Blue Pour...

  ALL11,000