• -ALL1,000
  • Save ALL1,000

Valentino Born In Roma Donna EDP (W)

ALL10,500
ALL11,500
Vëllimi
  • 50 ml
Quantity
12
Out-of-Stock

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

Valentino Born In Roma Donna

Një parfum i ri nga Valentino, i hedhur në treg në vitin 2019. Parfum me nota Floreale dhe moderne. Parfum elegant, që do ju japi më tepër feminilitet.

Born In Roma hapet me notat e rrushit të zi, piperit të kuq dhe bergamotit, të ndjekura në zemër nga notat e jaseminit, zambakut dhe çajit të jaseminit.

Mbyllja e Valentino Born In Roma bëhet intense dhe sensuale falë notave të drurit të guaiaço të kombinuara me vaniljen bourbon dhe kashmirin.

Avantazhi i blerjes në fragrances.al është se ju garantojmë parfume origjinale me çmimet më të mira.

Fragrances.al, parfumeri online ku do të gjeni parfume origjinale 100%.

Aroma të këndshme dhe autentike nga brandet më të mira.

Tek ne do të gjeni parfume per meshkuj dhe parfume per femra.

Dhuro një parfum, dhuro dashuri.

Na kontaktoni:

Insta: fragrances.al

Web: livechat

WhatsApp: +355683949552

Let the compliments flow!

Valentino

Specific References

Valentino Born In Roma...

ALL11,500 ALL10,500