Tom Ford - Neroli Portofino EDP refill (unisex)

  ALL45,000
  Vëllimi
  • 15 ml
  • 20 ml
  • 250 ml
  Quantity
  0
  Product available with different options

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

  Kjo aromë perfeksionon kapjen e flladeve të ftohta, ujit të pastër dhe gjetheve të harlisura të rivieres italiane.

  Notat e hapjes: bergamot, portokall mandarin, limon, portokall i hidhur, livando, rozmarinë dhe myrt; 

  Notat e zemres: lulja e portokallit afrikan, neroli, jasemini dhe pitospori

  Notat e mbylljes: Amber, Angelica dhe fara Ambrette

  Tom Ford

  Specific References

  You might also like

  Tom Ford - Neroli Portofino...

  ALL45,000