• On sale!
  • -ALL2,000
  • Save ALL2,000

Tom Ford - Black Orchid EDT (W)

ALL14,000
ALL16,000
Vëllimi
  • 100 ml
Quantity
1
Out-of-Stock

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

Black Orchid EDT është një fragrancë Floreale-Drusore për femra, e hedhur në treg në 2015.

Parfumi hapet me notat e tartufit, ylang ylang, rushit të zi dhe bergamotit. Në zemër të parfumit kombinohet orkidea e zezë, tuberoza dhe notavat frutore. Mbyllja e fragrancës bëhet intense dhe sensuale falë kombinimit të notave drusore të patchoulit, sandalit, vetiverit dhe vaniljes.

Let the compliments flow!

Tom Ford

Specific References

You might also like

Tom Ford - Black Orchid EDT...

ALL16,000 ALL14,000