Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP (Unisex)

  ALL9,000
  Vëllimi
  • 75 ml
  Quantity
  0

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

  Shaghaf Oud Eau de parfum nga Swiss Arabian, është një aromë orientale e cila falë përbërjes së saj të ëmbël dhe aromatike. Oudi zë rolin kryesor, aroma është perfekte si për meshkuj ashtu edhe për femra. 

  Shaghaf hapet me akordet e oudit oriental dhe tonet e shafranit të rrallë, i cili me të drejtë quhet ari i kuq.

  Swiss Arabian me pas shpalos pralinat e shijshme, trëndafilat dhe oud, që bashkon të gjithë përbërjen aromatike.

  Baza e parfumit Shaghaf e cila zgjat më shumë në lëkurë shënohet sërish nga oud, këtë herë e shoqëruar me vanilje.

  Swiss Arabian ofron nje ndërthurje të rrallë të cilësisë Zviceriane me përbërësit fantastik të Arabisë.

  Let the compliments flow!

  Specific References

  You might also like

  Swiss Arabian - Shaghaf Oud...

  ALL9,000