Roberto Cavalli Florence EDP (W)

ALL6,900
VĂ«llimi
  • 50 ml
Quantity
0
Out-of-Stock

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

Fragrancë floreale për femra i prodhuar për herë të parë në vitin 2017, si një parfum modern. Kombinimi delikat i esencave, i jep këtij parfumi edhe më tepër energji.

Florence (Firenze) hapet me notat e mandarinit dhe rrushit të zi, për tja lënë vendin më pas zemrës së fragrancës ku kombinohen akordet e luleve të portokallit, luleve të pompelmos dhe farave të hibiskusit.

Në mbyllje, për ti dhënë sensualitet dhe intensitet fragrancës janë kombinuar akordet e patchoulit, qelibarit dhe miskut.

Let the compliments flow!

Specific References

You might also like

Roberto Cavalli Florence...

ALL6,900