Prada Luna Rossa Carbon EDT (M)

ALL9,000
Vëllimi
  • 50 ml
Quantity
1

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

Një fragrancë atipike që përmban ekstrakte bimore të distiluara me avull dhe fibra sintetike, duke krijuar një kombinim të energjisë së pastër.
Një përzierje e rafinuar, ku aroma e agrumeve të bergamotit italian kombinohet me notat e gjalla prej druri të patchouli dhe qelibarin e thatë të ambroxan. Agrumet dhe piperi, butësia dhe natyra e harlisur, toka e lagur dhe guri shkëmbor bien në sy.
Livanda është zemra e të gjitha aromave Luna Rossa: notat e saj klasike kombinohen në mënyrë radikale dhe moderne.

Parfumi hapet me notat e freskëta të bergamotit dhe akordet e piperit, që krijojnë një kontrast të këndshëm mes tyre. Në zemër të fragrancës janë kombinuar notat e livandës, akordet e tokës, akorde ujore dhe akordet e qymyrit të drurit. Mbyllja bëhet intense e sensuale falë notave të patchoulit dhe ambroxan.

Let the compliments flow!

Prada

Specific References

Prada Luna Rossa Carbon EDT...

ALL9,000