• New

Nishane Hacivat Extrait de Parfum (unisex)

ALL21,000
Vëllimi
  • 50 ml
Quantity
0
Out-of-Stock

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

Zbuloni parfumin unisex Nishane Hacivat, po aq origjinal sa edhe ju.

Fragrancë e pasur, për të lënë aromën e saj të spikatur mbi lëkurën tuaj. Disa sprucime dhe bota do të jetë në këmbët tuaja.

Nishane Hacivat është një dedikim për elegancën, mirësinë, aftësinë dhe dashurinë për artin. Parfumi Hacivat, shpërtheu në popullaritet brenda një kohe të shkurtër, falë notave të hapjes të ananasit të pastër dhe notave të vogla të grejpfrutit dhe bergamotit.

Notat e zemrës përmbajnë jasemin, kedër dhe paçuli mbi bazën e myshkut të dushkut dhe notave të thata të drurit që i japin kësaj krijimtarie frutash një performancë të jashtëzakonshme.

Një nga parfumet Best seller të Nishane, vjen për ju nga fragrances.al 

Let the compliments flow!

Nishane

Specific References

You might also like

Nishane Hacivat Extrait de...

ALL21,000