• -20%
  • Save 20%

Montale Sunset Flowers EDP (unisex)

ALL10,400
ALL13,000
VĂ«llimi
  • 100 ml
Quantity
5
Out-of-Stock

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

Montale Sunset Flowers është një aromë me nota të forta floreale-frutore, unisex, i freskët, ideal per ditët e ngrohta.
Eau de Parfum Sunset Flowers nga Montale , ju ofron freskinë e gjetheve të limonit.

Mollëve jeshile me tone te nenvizuara elegante te kamomilit, trendafilave, cajit dhe manushaqes.

Përbërja e përgjithshme aromatike është shumë intensive, e freskët dhe në të njëjtën kohë elegante.

Ashtu si të gjitha aromat Pierre Montale, parfumi Sunset Flowers është bërë me materiale natyrale të cilësisë së lartë në përqëndrime të larta, të cilat garantojnë aromë të qëndrueshme.

Montale Sunset Flowers ngjall një treg të gjallë mesdhetar dhe në të njëjtën kohë një muzg në një shtrat të bukur lulesh buzë detit. Molla jeshile luan një rol të rëndësishëm në aromë, por sigurisht që nuk i shtyp përbërësit e tjerë.

Një nuancë trëndafili çaji zhvillohet në mënyrë magjike në lëkurë dhe shija e butë e vjollcës zgjat për një kohë të gjatë.

Eau de Parfum Montale Sunset Flowers, me karakterin e tij të shkujdesur por elegant, butësinë, optimizmin e tij, ndriçon dhe gjallëron çdo ditë përdoruesin.

Montale Sunset Flowers do t'i pushtojë përgjithmonë gratë dhe burrat që duan aromat e forta lule-fruta. Kushdo që vlerëson cilësinë e vërtetë të kombinuar me origjinalitetin duhet ta provojë edhe këtë ujë aromatike. 

Avantazhi i blerjes në fragrances.al është se ju garantojmë parfume origjinale me çmimet më të mira.

Fragrances.al, parfumeri online ku do të gjeni parfume origjinale 100%.

Aroma të këndshme dhe autentike nga brandet më të mira.

Tek ne do të gjeni parfume per meshkuj dhe parfume per femra.

Dhuro një parfum, dhuro dashuri.

Na kontaktoni:

Insta: fragrances.al

Web: livechat

WhatsApp: +355683949552

Let the compliments flow!

Specific References

You might also like

Montale Sunset Flowers EDP...

ALL13,000 ALL10,400

Related articles on blog