Montale Roses Musk EDP (W)

ALL13,000
Vëllimi
  • 100 ml
Quantity
2
Out-of-Stock

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

Montale Roses Musk do t'i pushtojë përgjithmonë femrat që duan aromat me lule të kombinuara me aromën sensuale të myshkut. Çdo grua që vlerëson cilësinë e vërtetë dhe pëlqen të marrë frymë në magjinë e parfumeve të veçanta, duhet ta provojë.
Fragrancë për femra e punuar me materiale natyrale të cilësisë më të lartë,
i përshtatshëm per tu hedhur gjatë gjithë vitit, si gjatë ditës ashtu dhe gjatë një mbremje të këndshme.
Aroma e Montale Roses Musk është e freskët dhe elegante, e krijuar nga përbërësit më cilësorë në përqendrime të larta, garanton një aromë të qëndrueshme dhe intense.
Parfumi është krijuar falë kombinimit të akordeve të trëndafilit, myshkut dhe jaseminit.

Specific References

You might also like

Montale Roses Musk EDP (W)

ALL13,000